Language
Printer Stand | Lexmark |
Progitech DM / Centre Hi-Fi Roberval
Son X Plus (Chibougamau)
Digital Design Inc
ORDIGENI - Electronique et Informatique
Centre d'Ordinateurs S.T.O.
Kalko Technologie Inc
| Product Type | Printer Stand |
|---|---|
| Manufacturer Number | 25B2910 |
| Condition | New |
| General Information | |
|---|---|
| Manufacturer | Lexmark International, Inc |
| Manufacturer Part Number | 25B2910 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lexmark.com |
| Brand Name | Lexmark |
| Product Name | Caster Base |
| Packaged Quantity | 1 Pack |
| Product Type | Printer Stand |
| Technical Information | |
| Application/Usage | Printer |
| Features | Caster |
| Physical Characteristics | |
| Placement Supported | Floor |
| Height | 4.20" (106.68 mm) |
| Width | 27" (685.80 mm) |
| Depth | 27.30" (693.42 mm) |
| Miscellaneous | |
| Compatibility | Lexmark Printers:
|