Language
Printing Kits | HP | Q7504A | HP Color LaserJet 4700 printer series Transfer Kit. Contains image transfer unit
Progitech DM / Centre Hi-Fi Roberval
Son X Plus (Chibougamau)
Digital Design Inc
ORDIGENI - Electronique et Informatique
Centre d'Ordinateurs S.T.O.
Kalko Technologie Inc
| UPC | 829160816777 |
|---|---|
| Manufacturer Number | Q7504A |
| Condition | New |
| General Information | |
|---|---|
| Manufacturer | HP Inc. |
| Manufacturer Part Number | Q7504A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com |
| Brand Name | HP |
| Product Name | Q7504A Laser Transfer Kit |
| Marketing Information | Transfer kit is designed for use with Hewlett-Packard Color LaserJet 4700 Series. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Image Transfer Kit |
| Technical Information | |
| Print Technology | Laser |
| Miscellaneous | |
| Compatibility | HP Color LaserJet Printers:
|
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | Japan |
| Warranty | |
| Limited Warranty | 90 Day |
| Additional Warranty Information | Parts Only |