Language
Wall Mount | Lenovo |
Progitech DM / Centre Hi-Fi Roberval
Son X Plus (Chibougamau)
Digital Design Inc
ORDIGENI - Electronique et Informatique
Centre d'Ordinateurs S.T.O.
Kalko Technologie Inc
| Product Type | Wall Mount |
|---|---|
| UPC | 193638721215 |
| Manufacturer Number | 4XF0V81631 |
| Condition | New |
| General Information | |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Manufacturer Part Number | 4XF0V81631 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lenovo.com |
| Brand Name | Lenovo |
| Product Name | ThinkCentre Nano Power Cage Kit |
| Marketing Information | The ThinkCentre Nano Power Cage Kit allows you to integrate a power adaptor with a Nano or Nano IoT PC effortlessly. Simply secure the power adapter alongside your Nano or Nano IoT PC to make cable routing tidy and hassle-free. The Power Cage Kit is also VESA-compatible, allowing flexible mounting. |
| Product Type | Wall Mount |
| Product Information | |
| Device Supported |
|
| Maximum Load Capacity | 11.02 lb (5000 g) |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1.69" (43 mm) |
| Depth | 5.91" (150 mm) |
| Length | 8.94" (227 mm) |
| Weight (Approximate) | 15.56 oz (441 g) |