Language
Wrist & Mouse Pads | Lenovo | GXH1C97873 | LENOVO IDEAPAD GAMING CLOTH MOUSE PAD M
Progitech DM / Centre Hi-Fi Roberval
Son X Plus (Chibougamau)
Digital Design Inc
ORDIGENI - Electronique et Informatique
Centre d'Ordinateurs S.T.O.
Kalko Technologie Inc
| Product Type | Gaming Mouse Pad |
|---|---|
| Manufacturer Number | GXH1C97873 |
| Condition | New |
| General Information | |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Manufacturer Part Number | GXH1C97873 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lenovo.com |
| Brand Name | Lenovo |
| Product Name | IdeaPad Gaming Cloth Mouse Pad M |
| Marketing Information | Lenovo IdeaPad Gaming Cloth Mouse Pads are a set of gaming mouse pads that offer an unimpeded gaming experience with a smooth, water-resistant surface and anti-slip rubber base. Thin and light, they are reliable gaming companions and help set off gamers' battle stations while on-the-go. |
| Package Type | Retail |
| Product Type | Gaming Mouse Pad |
| Product Information | |
| Size | Medium |
| Durability |
|
| Physical Characteristics | |
| Color Family | Blue |
| Product Color | Dark Blue |
| Product Material | Rubber |
| Surface Material | Cloth |
| Height | 78.74 mil (2 mm) |
| Width | 10.83" (275 mm) |
| Depth | 10.83" (275 mm) |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Mouse |